Cheap-Fitted-TV-Units-west-drayton
7_95ad4f17a5fc72845e737cfc629e0de1
Loft_foto_3
flooring_3
delightful-simple-bathroom-design-2-design-ideas

Stavebná činnosť

Ponúkame dodanie a montáž sadrokartónu, kazetových stropov a tepelných, zvukových izolácií.

Montujeme sadrokartónové stropy, deliace priečky, odsadené steny, podkrovia rodinných domov a bytové jadrá zo sadrokartónu.
Montujeme aj atypické útvary a všetky ostatné úpravy v interiéri ako rampy, oblúky, klenby, kastlíky na skrytie inštalácií. Preferujeme kvalitný materiál, presnú cenovú kalkuláciu a serióznosť.

brokenglass
FinleyBrand_Missie1
zrkadla
greenhouse-wedding-venue-babylonstoren-winelands-south-africa

Sklenárstvo a rámovanie

Ponúkame kompletné služby v oblasti zasklievania a rámovania. Zasklievame skleníky, okná, sklá na stôl, tablá na stužkovú a zasklievame aj do eurokliku. Rámujeme obrazy, zrkadlá a ponúkame fazetovanie hrán plochého skla a zrkadiel.  

sfdsd
12880315
dd45d054dfce696b68bc0b43a11d1bfe_XL

Oprava obuvi

  Obľúbené topánky nemusíte vyhodiť len preto, že sú poškodené. Oprava obuvi nie je drahá záležitosť a umožní vám nosiť svoje pohodlné topánky aj ďalej. Naša prevádzka ponúka expresnú opravu dámskej, pánskej a detskej obuvi na vysokej úrovni. Ponúkame aj opravu tašiek, kabeliek, vakov, nabíjanie cvokov, úpravu a dierovanie opaskov, či opravu zipsov. Oprava obuvi zahŕňa: výmenu opätkov a podrážok lepenie, šitie …

elektro

Prevíjanie elektromotorov

Opravujeme a prevíjame elektromotory a čerpadlá, ponúkame predaj mede a materiálu ako bužírky, laky a náhradné diely ku motorom (ventilátory, svorkovnice). Realizujeme tiež opravu inštalácií. Našim zákazníkom zabezpečujeme opravu asynchrónnych elektromotorov opravy jednosmerných motorov prevíjanie motorov opravy a servis ponorných čerpadiel montáž frekvenčných meničov vyvažovanie rotorov opravy transformátorov opravy starších typov zváračiek

hand_paint_roller_052
red paint bucket and brush
ThumbNail-to-video-holdingspot

Maľovanie

Poskytujeme komplexné maliarske a natieračské práce interiérov aj exteriérov. Maľujeme steny na bielo aj farebne, robíme nátery zárubní, dverí a okien, nátery a striekanie radiátorov. Maľujeme domy, byty, administratívne, výrobné aj priemyselné priestory.